Home 9 Aktualności 9 Wiejskie Centrum Hospicyjno-Opiekuńcze w Gołębiewie Wielkim: bezpieczna przyszłość mieszkańców powiatu gdańskiego i nowodworskiego

02.07.2024

Z wielką radością informujemy, że Fundacja Dom Hospicyjny w Pruszczu Gdańskim podejmuje kolejny krok w kierunku zapewnienia wsparcia i opieki dla mieszkańców powiatu gdańskiego i nowodworskiego. Wiejskie Centrum Hospicyjno-Opiekuńcze w Gołębiewie Wielkim to nasza odpowiedź na rosnące potrzeby lokalnej społeczności.

Z ogromnym entuzjazmem ogłaszamy, że budujemy „Flotę Zjednoczonych Sił”, a Senator Ryszard Świlski zgodził się być jej kapitanem! Jego zaangażowanie i wsparcie są dla nas nieocenione w dążeniu do stworzenia miejsca, które zapewni bezpieczeństwo i komfort osobom potrzebującym opieki hospicyjnej.

Podczas ostatniego spotkania mieliśmy przyjemność być gościem Pani Izabeli Malinowskiej, Wójt Gminy Trąbki Wielkie. Dziękujemy za wsparcie i otwartość na współpracę, która jest kluczowa dla realizacji naszych celów.

Jesteśmy wdzięczni za wsparcie wszystkich zaangażowanych osób i instytucji. Dzięki Waszej pomocy możemy budować lepszą przyszłość dla mieszkańców powiatu gdańskiego i nowodworskiego

Zachęcamy do śledzenia naszych działań i wsparcia naszej inicjatywy.

Razem tworzymy bezpieczną i wspierającą społeczność!