Pola Nadziei na Pomorzu

Pola Nadziei na Pomorzu 2024 zakwitną na wiosnę. Zachęcamy do udziału w pomorskiej edycji tego wydarzenia. Zapraszamy, spędź ten czas z nami!

14 kwietnia 2024 r.

Pruszcz Gdański

Skąd idea?

Skąd wzięła się idea tego wyjątkowego spotkania? Pola Nadziei to symbol nadziei i wsparcia dla osób cierpiących na choroby terminalne, wydarzeniu towarzyszy zbiórka pieniędzy na potrzeby polskich hospicjów. Wydarzenie zostało zainicjowane w 1998 roku.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza

AppleGoogleOffice 365OutlookOutlook.comYahoo

pola

Pola Nadziei 2024 - inauguracja

Jesień 2023

inauguracja Pól Nadziei 2024

Pola Nadziei 2024 - inauguracja

Pola Nadziei w pruszczu Gdańskim

7 października 2023 r. spotaliśmy się w Pruszczu Gdańskim, żeby zainaugurować wspólnie Pola Nadziei 2024. Zasadziliśmy wspólnie żonkile, które wraz z wiosną zaprowadzą nas do finału.

Wiosna 2023

finał Pól Nadziei 2023

Pola Nadziei w pruszczu Gdańskim

Wiosną, w kwietniu 2023 roku w Pruszczu Gdańskim odbyła się kwesta na rzecz pruszczańskiego hospicjum. Celem akcji było pozyskanie środków finansowych, które pomogą na kontynuację opieki nad osobami nieuleczalnie chorymi będącymi u kresu życiowej drogi.

Zarezerwuj czas

Dołącz do nas!

Bardzo nam zależy, żeby o opiece hospicyjnej mówiono i to mówiono dobrze. Niekoniecznie ostrożnie i z powagą. Umieranie nie jest popularnym tematem, opieka nad terminalnie chorymi także. Jednak jest to niezwykle ważny i pilny do naświetlenia temat. Nie da się umierania odłożyć na półkę i odczekać. To dzieje się wszystko bez naszego „chcę”, „nie chcę”. Dzięki pracy hospicjum, ludzie potrzebujący opieki terminalnej mogą ją otrzymać o czasie i mieć ją zapewnioną na odpowiednim poziomie tak długo jak tego potrzebują. Pola Nadziei na Pomorzu 2024 to wspólna akcja pomorskich Hospicjów. Jestem dumna, że w tym roku inauguracja odbędzie się w naszym mieście. Akcja ma nie tylko wymiar finansowy, ale również edukacyjny i to pragnę podkreślić. Zebrane środki przeznaczamy na rzecz opieki nad umierającymi dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z terenu naszego województwa. Zapraszam serdecznie wszystkich do udziału w wydarzeniu! – mówi Katarzyna Kałduńska Prezes Fundacji Dom Hospicyjny w Pruszczu Gdańskim.

Pola nadziei na pomorzu

Data

14 kwietnia 2024 r.

Miejsce

Pruszcz Gdański

Skip to content