• To wydarzenie minęło.

Pola Nadziei na Pomorzu

14 kwietnia 2024

Pola Nadziei na Pomorzu 2024 zakwitną na wiosnę. Zachęcamy do udziału w pomorskiej edycji tego wydarzenia. Zapraszamy, spędź ten czas z nami!

Skąd wzięła się idea tego wyjątkowego spotkania? Pola Nadziei to symbol nadziei i wsparcia dla osób cierpiących na choroby terminalne, wydarzeniu towarzyszy zbiórka pieniędzy na potrzeby polskich hospicjów. Wydarzenie zostało zainicjowane w 1998 roku.

Partnerami wydarzenia są instytucje i organizacje hospicyjne

• Pomorskie Hospicjum dla Dzieci
  • Fundacja Hospicyjna
  • Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku
  • Hospicjum Pomorze Dzieciom
  • Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie
  • Hospicjum Dziecięce Gdynia Bursztynowa Przystań
  • Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio
  • Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni
  • Dom Hospicyjny w Pruszczu Gdańskim

Odwiedź podstronę dedykowaną Polom Nadziei https://hospicjumpruszcz.pl/pola-nadziei/ znajdziesz tu zdjęcia z poprzednich wydarzeń.

Organizatorem głównym Pól Nadziei w Pruszczu Gdańskim jest Fundacja Dom Hospicyjny w Pruszczu Gdańskim.

Współorganizatorami wydarzenia są NDI Development, Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim oraz Fundacja Inicjatyw Kulturalnych.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Burmistrz Pruszcza Gdańskiego, Wójt Gminy Pruszcz Gdański oraz Starosta Powiatu Gdańskiego.

Zachęcamy, odwiedź także stronę Pól Nadziei na Pomorzu, aby dowiedzieć się więcej o tej akcji i jej historii: www.polanadzieinapomorzu.pl

Pola Nadziei na Pomorzu organizują:
Fundacja Hospicyjna prowadząca Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku,
Fundacja Hospicjum Pomorze Dzieciom,
Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci,
Caritas Archidiecezji Gdańskiej – Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie,
Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Faustyny w Sopocie,
Stowarzyszenie Hospicjum im św. Wawrzyńca w Gdyni wraz z Domem Hospicyjnym dla Dzieci „Bursztynowa Przystań”,
Stowarzyszenie Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio,
Fundacja Dom Hospicyjny w Pruszczu Gdańskim.

Data:
14 kwietnia 2024