Dobrze, że mamy swoje hospicjum

01.11.2023

Zbieracie na nasze hospicjum? Czy jesteście od nas? Dobrze, że mamy swoje hospicjum. Tu pracują oddani ludzie. Dobrze, że Was mamy. Takie słowa słyszeliśmy podczas zbiórki podczas tegorocznej zbiórki na cmentarzach.

Warto to robić kochani, jesteśmy tu dla was sąsiadów z Miasta Pruszcz Gdański, Nowego Dworu Gdańskiego, wszystkich gmin Powiatu Gdańskiego oraz Powiatu Nowy Dwór Gdański.

Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pruszczu Gdańskim, Szkoły Podstawowej nr 3 w Pruszczu Gdańskim, Akademii Dobrej Edukacji w Pruszczu Gdańskim, Szkoła Podstawowej w Rotmance jak zwykle nie zawiedli, dziękujemy za wasze gorące serca i pomoc w przeprowadzeniu zbiórki. Dziękujemy także ogromnie dorosłym koordynatorom akcji: Kindze i Patrycji Miselis.

Ogromne podziękowania składamy wszystkim darczyńcom, każdy, dosłownie każdy, nawet najdrobniejszy datek ma dla nas ogromne znaczenie. W tym roku łącznie zebraliśmy 19 389,94 zł, te pieniądze pozwolą nam na dojazd do naszych pacjentów, ponieważ sfinansujemy z nich paliwo.