Regulamin płatności:

Strona internetowa może udostępniać płatności elektroniczne. Dostępne formy płatności to:

a. Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
b. Płatności online
c. Płatności mobilne BLIK

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Krajowy Integrator Płatności S.A.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez wpłacającego kartą płatniczą przyjmujący wpłatę dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Wpłacającego.

Jak możesz wspierać Fundację Dom Hospicyjny w Pruszczu Gdańskim?

Zachęcamy do wsparcia Fundacji Hospicjum Domowe w Pruszczu Gdańskim – miejsca, gdzie każdy dzień jest pełen troski, wsparcia i nadziei dla osób znajdujących się w najtrudniejszych chwilach życia.

Jak możesz pomóc? To proste – przekazując dowolną kwotę na nasze konto bankowe, stajesz się częścią naszej wspólnoty, która wierzy w siłę empatii, dobroci i solidarności. Każda wpłata, niezależnie od jej wielkości, ma ogromne znaczenie. Dzięki Twojej darowiźnie możemy zapewnić profesjonalną opiekę medyczną, wsparcie psychologiczne dla pacjentów i ich rodzin, a także finansować codzienne potrzeby naszego hospicjum.

Dlaczego warto wspierać naszą fundację? Ponieważ działamy z przekonaniem, że każdy zasługuje na godność, szacunek i opiekę na najwyższym poziomie w najtrudniejszych momentach życia. Twoje wsparcie pozwala nam realizować indywidualne potrzeby naszych podopiecznych.

Skip to content