Firma Leasing Polski przekazała na rzecz hospicjum samochód

18.12.2023

Drodzy przyjaciele, dziś chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność wobec firmy Leasing Polski za hojność i bezinteresowną pomoc. Samochód, który otrzymaliśmy, posłuży nam do niezwykle ważnej misji – dojazdu do umierających pacjentów. Mieszkańców Powiatu Gdańskiego, Miasta Pruszcz Gdański oraz Powiatu Nowy Dwór Gdański.

Ale to nie wszystko! Nasza wspólna akcja “Wypełnij pojazd dobrem” okazała się ogromnym sukcesem, a to dzięki niesamowitym ludziom: klientom sklepu Auchan przy ul. Szczęśliwej w Gdańsku oraz niestrudzonym Wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Pruszczu Gdańskim, Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Rotmance, Akademii Dobrej Edukacji – Pruszcz Gdański, Akademii Dobrej Edukacji w Gdańsku – Szkoła Podstawowa, Pozytywnej Szkole Podstawowej w Gdańsku, Szkole Podstawowej nr 57 im. gen. Władysława Andersa w Gdańsku, Szkole Podstawowej nr 8 im. Przyjaciół Ziemi w Gdańsku oraz Hufcowi ZHP Gdańsk-Śródmieście im. Alfa Liczmańskiego.

Dary, którymi wypełniliście nasz nowy samochód, otrzymają najbardziej potrzebujący Pacjenci hospicjum.