Dołącz do Naszej Domowej Ekipy Wolontariuszy!

17.03.2024

Drodzy Przyjaciele! Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do dołączenia do naszej nowej inicjatywy – Domowej Ekipy Wolontariuszy Fundacji Dom Hospicyjny w Pruszczu Gdańskim!

Czym będzie się zajmować nasza Domowa Ekipa Wolontariuszy? Wszystkim, czym tylko sobie wymarzycie! Od organizowania wydarzeń, spotkań, zbiórek, po wsparcie administracyjne. Każda pomoc jest nieoceniona i mile widziana!

Jeśli czujesz, że masz energię, chęci i empatię, aby pomagać innym, to ta ekipa jest dla Ciebie! Nie ma znaczenia, czy masz dużo wolnego czasu, czy tylko chwilę – każda chwila spędzona z nami ma ogromne znaczenie.

Dołącz do nas już dziś i razem stwórzmy przestrzeń pełną wsparcia i nadziei dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują!

Jeśli chcesz dołączyć do Domowej Ekipy Wolontariuszy napisz do Gosi

📧m.cieslak@hospicjumpruszcz.pl